خرید رومیزی رانر

با خرید رومیزی رانر ، سبک مدرن رومیزی ها را به خانه خود بیاورید

استفاده از رومیزی ها در طرح، رنگ و سایز های مختلف یکی از روش های تزئین و زیباتر نشان دادن میزمان محسوب می شود. با این حال خرید رومیزی رانر این امکان را به ما داده که تفاوتی خاص در دیزاین میز با دیگر وسایل منزل به وجود آوریم.

رانر ها در واقع همان رومیزی ها در سایز کوچک و به شکل مستطیلی یا بیضی می باشند که روی میز ناهار خوری انداخته می شوند و تمام سطح میز را نمی پوشانند و فقط در وسط میز قرار میگیرند. یکی از مزیت هایی که خرید رومیزی رانر دارد این است که، به ما این فرصت را میدهد که هم میزمان را به شیوه ای نوین تزئین کنیم، هم اگر میزمان طرح دار است طرح آن را با رومیزی های پهن و بلند پنهان نکنیم.

خرید رومیزی رانر

برای مشاهده طرح های جدید کلیک کنید

اطلاعاتی که بهتر است برای خرید رومیزی رانر بدانید

استفاده از رومیزی های رانر ، یکی از ایده هایی است که باعث می شود دکوراسیون شما دوست داشتنی تر به چشم بیاید، البته عوامل زیادی، همچون نوع دکوراسیون منزل، طرح و رنگ های استفاده شده در وسایل و حتی نوع وسیله ی تزئینی روی میزتان در انتخاب رانر مناسب، بسیار مؤثر است.

با خواندن ادامه ی این مطلب می توانید با انواع رانرهای زیبا و جذاب آشنا شوید که قطعا بعضی از آنها مطابق میل و سلیقه شما برای خرید است.

  •  رانر ترمه با خرید رو میزی رانر ترمه که پارچه ای نفیس و گرانبهاست می توانید میزی شیک وتاثیر گذار داشته باشید.
  • رانر های دست باف از گذشته تا به امروز هنر های دست ساز مورد استقبال افراد زیادی با سلیقه های خاص و متفاوت بوده است،اگر شما نیز جز این افراد هستید میتوانید با خرید رومیزی رانر دست باف طرحی جدید و خاص از رو میزی را به منزل خود بیاورید.
  • رانر با نقوش مینیاتوری منظور از رانر مینیاتوری رانری است که دارای طرح و نقش های پر از جزئیات و رنگ و نقش می باشد، خرید رومیزی رانر مینیاتوری دکوراسیون شما را از سادگی در می آورد و به چینش میز شما یک رنگ و شادابی مخصوصی می بخشد، ولی اگر حس کردید که طرح های خیلی شلوغ باب میلتان نیست، می توانید از رانر هایی که طرح مینیاتوری فقط یک قسمت از پارچه را پوشانده استفاده کنید.
همچنین بخوانید  چطور با هزینه ای کم، دکور منزلمان را تغییر دهیم؟

خرید رومیزی رانر

  • رانر های نگارگری شده وجود انواع طرح و رنگ در این رانر ها و تنوع رنگی استفاده شده در زمینه پارچه این نوع رومیزی ها ،دست شما را باز می گذارد که در هنگام خرید رومیزی رانر مورد نظرتان بتوانید انتخاب های متعددی برای ست کردن آن با وسایل خود داشته باشید، معمولا جنس این رانر ها از ساتن است که پارچه هایی حساس از نظر شستشو می باشند.
  • رانر های خطاطی شده اگر برای خرید رومیزی رانر خود به دنبال طرحی هستید که جلوه ای هنری به محیط شما ببخشد ،یا اگر در اطراف میزتان کتابخانه هم دارید ،می توانید با استفاده از رانر های خطاطی شده یک هارمونی جالب هنری بین میز و فضای منزلتان ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی