دیگر وقتش است که یک رومیزی جدید بخرید!

با خرید رومیزی جدید تنوع را به منزل خود بیاورید

شاید ایجاد تغییرات جزئی مثل خرید رومیزی جدید ، خیلی مهم نباشد اما با تغییر یک المان کوچک در منزل میتوانید گرما و جذابیت بیشتری به خانه خود بدهید .در واقع همین تغییرات کوچک است که می تواند حال و هوای منزل و روحیه افراد خانه را تقویت کند.

خرید رومیزی جدید

رومیزی های ایده آل خود را متناسب با نوع میز انتخاب کنید

در این قسمت، انواع رومیزی که می تواند در ایجاد تنوع و زیبایی به محیط شما کمک کند را پیشنهاد میدهیم.

 • رومیزی های فانتزی:  خرید رومیزی جدید از نوع فانتزی که در انواع سایز و طرح وجود دارند شما را در استفاده از میزهایی که طرحی ساده دارند یا روی آنها شیشه کار گذاشته شده، کمک میکند و باعث می شود میز شما آن سادگی و بی روحی را نداشته باشد.
 • رومیزی های دو تکه:  این نوع رومیزی ها بیشتر برای میز های ناهار خوری استفاده می شوند، با خرید یک رومیزی مدرن دو تکه حس صمیمیت و گرمای بیشتری را به مهمانانتان هدیه بدهید.
 • رومیزی های بلند:  این نوع رومیزی ها اغلب برای خانه ها و دکوراسیون هایی که سبک کلاسیک دارد استفاده میشود. فقط در هنگام خرید این دسته رومیزی ها، توجه داشته باشید که پارچه ٖآن ساده نباشد چون بلند بودن به همراه سادگی زیادT حس خوبی به مخاطب نمی دهد.
 • رومیزی هایی که بافت نازک دارند:  اگر میزی دارید که طرح دارد و برای شما مهم است که طرح میزتان به چشم بیاید، خرید رومیزی جدید و مدرنی که بافت نازک دارد این امکان را به شما میدهد که از طرح میز خود نیز لذت ببرید.
 • رومیزی های رانر: این نوع رومیزی ها اغلب برای میز های ناهار خوری استفاده می شود که در ابعاد کوچک و اغلب به شکل مستطیل می باشد.
همچنین بخوانید  چطور با هزینه ای کم، دکور منزلمان را تغییر دهیم؟

خرید رومیزی جدید

برای مشاهده رومیزی های جدید کلیک کنید

نحوه شست و شوی رومیزی هایی که پارچه ی حساس دارند

شست و شوی رومیزی هایی که پارچه هایی حساس دارند به وسیله ی ماشین لباس شویی اصلا کار درستی نیست و این کار پارچه ی ما را از بین میبرد.

برای شست و شوی این پارچه ها حتما لازم نیست که هزینه زیادی بپردازید، با استفاده از چند روش در منزل نیز می توانید پارچه و رومیزی خود را تمیز کنید.

 1. پارچه مورد نظرتان را در محیطی که هوای آزاد دارد روی یک طناب آویزان کنید.
 2. توسط یک میله یا چوب، چند بار به آن ضربه بزنید تا گرد و غبار از روی آن برود.
 3. پارچه را بدون مچاله یا تا کردن درون ظرفی بزرگ از آب ولرم فرو ببرید.
 4. تا زمانی که آبی کاملا صاف و تمیز در ظرف ظاهر شود آب درون ظرف را عوض کنید.
 5. از یک حوله یا پارچه حوله ای استفاده کنید و آن را دور رومیزیتان بپیچید تا آب اضافی را از آن بگیرد.
 6. در آخر رومیزی را در هوای آزاد و بدون تا یا مچاله کردن پهن کنید که هنگام خشک شدن چروک نشود.

با رعایت نکات گفته شده در این پست می توانید در هنگام خرید رومیزی جدید با شناخت بیشتری نسبت به نوع پارچه و نوع رومیزی مطلوبتان تصمیم گیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی