چطور با هزینه ای کم، دکور منزلمان را تغییر دهیم؟

رومیزی مدرن

با خرید رومیزی مدرن ، جلوه ای زیبا به دکوراسیون خود بدهید

با توجه به اینکه میز یکی از ابزار های مهم و مورد مصرف در خانه به شمار می آید، یکی از راه های جذاب تر نشان دادن آن، خرید رومیزی مدرن است. روش های مختلفی برای تزئین میز های غذاخوری و میزهای مبلمان وجود دارد، اما یکی از کم هزینه ترین گزینه ها،استفاده از رومیزی هاست که زیبایی خاصی به میز ما میبخشند و علاوه بر شیک بودن، باعث تمیز ماندن و محافظت از میز هم می شود.

خرید رومیزی مدرن

هارمونی و هماهنگی محیط خانه

از آنجایی که تنوع در شکل و اندازه میزها بسیار است و البته کاربرد هر میز متفاوت؛ ما نیز در هنگام خرید یک رومیزی مدرن ، باید چندین نکته را در نظر بگیریم و یک طرح مرتبط با کاربرد و بر اساس سلیقه مان تهیه کنیم. چرا که ذهن به صورت ناخودآگاه به جایی گرایش پیدا میکند که نگاه ها آن را بپذیرند و برایشان دلنشین باشد.

به عنوان مثال نوع رومیزی میز ناهارخوری با میز مبلمان متفاوت است. اکثرأ در هنگام خرید، برای میز های ناهار خوری با توجه به گرد بودن یا مربع و مستطیلی بودن آن، از رومیزی های بلند و بزرگ استفاده می کنند.

گاهی اوقات می توانید برای لوکس جلوه دادن دکوراسیون، از انواع رومیزی های مدرن چند تکه برای میز ناهار خوری تان استفاده کنید به طوری که دو طرف میز را بپوشاند یا فقط برای وسط میز دوخته شده باشد. همچنین در هنگام خرید رومیزی مدرن برای میزِ مبلمان، میتوانید از رومیزی هایی که تقریبأ هم سایز و یا حتی کوچکتر هستند استفاده کنید، که حاشیه های میزتان خالی بماند.

همچنین بخوانید  خرید اینترنتی رومیزی ناهارخوری

خرید رومیزی مدرن

برای مشاهده طرح های جدید کلیک کنید

تغییر حال و هوای خانه با خرید یک رومیزی مدرن و جدید

یکی از راه هایی که بین دکوراسیون شما و دیگران تفاوت به سزایی ایجاد می کند، خرید رومیزی مدرن ای است که با هویه کاری ساخته شده است، وجود شکل ها و طرح های خاص و متنوع در رومیزی های هویه کاری شده، باعث ظاهر جذاب تر میز شما می شود.

همچنین با استفاده از کمی خلاقیت مثلا ست کردن یک گلدان با رومیزی تان یا یک ظرف شیک میتوانید در جلب نظر دیگران موفق باشید. البته لازم به تذکر است که برای فضا سازی و دکوراتوری سطوح بالاتر نیز این ایده مفید واقع می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی