خرید وسایل تزئینی چوبی

با خرید وسایل تزئینی چوبی ، تركیبی از سبك سنتی و مدرن داشته باشید

بعضی وقت ها با استفاده از چند روش ساده و خرید وسایل تزئینی چوبی میتوانیم تنوع و جذابیت بخصوصی به اطرافمان بدهیم. همچنین گاهی اوقات با انتخاب درست و به كار بردن سلیقه و خلاقیت در خرید وسایل تزئینی چوبی مان میتوانیم در دلباز به چشم آمدن فضای منزلمان تأثیر بگذاریم.

تا به امروز، صنعت تزئین چوب پیشرفت به سزایی داشته و به همین دلیل متقاضیان خرید وسایل تزئینی چوبی نیز هر روزه افزایش پیدا میكنند. با توجه به در دسترس بودن چوب و اینكه امكان پیاده كردن هر نوع ایده ای بر روی چوب شدنی است، ساخت دكور چوبی كاری راحت و البته جالب و سرگرم كننده است.

خرید وسایل تزئینی چوبی

مدرن بودن و روح بخشیدن به وسایل چوبی

شاید فكر كنید كه استفاده از دكور چوبی یا وسایل تزئینی چوبی به محیط شما سبكی قدیمی و سنتی بدهد و این موضوع باب میلتان نباشد. خوشبختانه صنعت طراحی چوب، انواع مدرنی از محصولات دکوری چوبی را در اختیار مشتریان گذاشته که در عین مدرن بودن دكوراسیون، رنگ و بویی خاص نیز به محیط زندگی می دهد.

برای مشاهده طرح های جدید کلیک کنید

نحوه نگهداري از وسايل چوبي

بهتر است هنگام خريد وسايل تزئني چوبي به نوع چوب آن دقت كنيم و بر همان اساس با رعايت چند نكته به طولاني تر كردن  عمر وسيله چوبي مان كمك كنيم.

انواع نكاتي كه براي نگه داري از وسايل چوبي قابل توجه است:

يكي از نكات مهم اين است كه وسيله تزئيني خود را در معرض تابش نور آفتاب قرار ندهيم.

همچنین بخوانید  خرید تزئینات چوبی منزل

از ديگر نكات كه به سلامتي وسيله چوبي ما كمك ميكند، استفاده از روغن هاي مخصوص چوب همانند پارافين مي باشد. بهتر است هر چند وقت يك بار از پارافين براي تميز كردن و نگه داري از لوازم چوبي مان استفاده كنیم.

همچنين افزايش ناگهاني دما باعث ميشود چوب ما از درون پوك شود و زودتر خراب شود به همين دليل در هنگام سرد شدن هوا بهتر است كم كم دماي وسايل گرمايشي را بالا ببريم.

يكي ديگر از روش هاي نگه داري، لكه گيري از وسيله يا دكور چوبي مان است. بعضي لكه ها از ابتدا هنگام خريد وسايل تزئيني چوبي دست ساز روي آن ها هستند، كه جزئي از جنس و يا طرح چوب مي باشد، اما لكه هايي كه بعده ها روي وسيله بر اثر خيس شدن يا ريختن يك مايع روي آن به وجود مي آيد، به وسيله روغن ساج پاك مي شوند.

تنوع قيمت براي خريد وسايل تزئيني چوبي

بكي از مزيت هايي كه خريد وسايل تزئيني چوبي دارد اين است كه، بر اساس سايز وسيله چوبي و همچنين نوع چوبي كه براي ساخت آن استفاده شده است، اين امكان را به  خريدار ميدهد كه طبق بودجه اي كه دارد، وسيله مورد نياز خود را تهيه كند.

يكي از پر فروش ترين انواع دكور چوبي، اجناسي است كه با چوب گردو ساخته شده اند، از عمده دلايل اين اولويت براي خريدار، وجود تنوع رنگي در چوب گردو ميباشد، كه تركيبي است از رنگ هاي تيره و روشن كه هنگام خريد وسايل تزئيني چوبي مورد استقبال قرار ميگيرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی