سمانه علی اکبری
محصولات سوخته نگاری

سمانه علی اکبری متولد سال ۱۳۶۳ یک تیرماهی واقعی است. علاقه مند به هنر که همین علاقه او را به این سمت سوق داده است او از سال ۱۳۹۰ تحت نظر اساتید رشته سوخته نگاری، یادگیری در این زمینه را آغاز کرده و اکنون خود یکی از متبهرین در این رشته هنری ( سوخته نگاری) می باشد. ظرافت، ترکیب زیبای رنگها و انتخاب نقوشی خاص از خصوصیاتی است که نظر هر بیننده صاحب ذوقی خود را به خود جلب می کند.

 

نمایش آثار
سارا ایروانی

سارا ایروانی
محصولات ویترای

سارا ایروانی ۳۳ ساله کارشناس گرافیک است. او فعالیت هنری خود را به صورت حرفه ای از ۸ سالگی آغاز و تا به حال جوایز زیادی در این زمینه کسب کرده است. 

وی چندین نمایشگاه برگزار کرده که با استقبال زیادی روبرو بوده است. خانم ایروانی با علاقه ای که به کارهای گوناگون هنری داشته، در زمینه های مختلف از جمله ویترای، دکوپاژ و چاپ روی پارچه دست به خلق آثاری زیبا می زند. عشق به هنر و ذوق و سلیقه ناب او در همه آثارش نمود دارد.

نمایش آثار مشاهده مصاحبه اختصاصی
حمید شاهمیری

حمید شاهمیری
کارهای چوبی

حمید شاهمیری ۴۵ ساله است، عاشق خلق کردن آثار هنری و بکر با چوب تنه ی درختان. او که تخصص پرورش گیاهان آپارتمانی را هم دارد، تنها با دیدن حتی یک تنه درخت کوچک، ایده ای ناب به ذهن خلاقش رسیده و دست به کار می شود. کارهای او منحصر به فرد است و هیچ کجا نمونه آن را نمی بینید. 

آقای شاهمیری هر کار را فقط یکبار تولید و عرضه می کند!

 

نمایش آثار